Portrét muže v křesle - velký formát Nenov Boris
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 128 x 92 cm, datováno 73. nerámováno Významný autor zastoupený v Bulharské Sofia Art Gallery (City Gallery) Odhadní cena 80 000 - 100 000 Kč
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
Aktuální cena: | 9 000 Kč |
Číslo položky:10739
9 000 Kč | 23. 6. 2020 11:27:20 | |