Portrét muže v křesle Nenov Boris

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 128 x 92 cm, datováno 73. nerámováno Významný autor zastoupený v Bulharské Sofia Art Gallery (City Gallery) |
O AUTOROVI: (1921 – 2000) Narodil v roce 1921 v obci Staropatitsa. V roce 1954 vystudoval Akademii umění u prof. Dechka Uzunova. Následují jednotlivé výstavy v Sofii, Budapešti, Berlíně,... zobrazit více >
O AUTOROVI: (1921 – 2000) Narodil v roce 1921 v obci Staropatitsa. V roce 1954 vystudoval Akademii umění u prof. Dechka Uzunova. Následují jednotlivé výstavy v Sofii, Budapešti, Berlíně, Etlingenu, Vídni. Jeho díla jsou součástí reprezentativních expozic Bulharska v zahraničí - Vídeň, Moskva, Londýn, Atény, Istanbul, Tokio. Je vítězem řádu «St. Cyril a Metoděj II. A III. Zemřel v roce 2000 v Sofii.
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Číslo položky:8348