Portrét muže ve slaměném klobouku Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměr 55 x 46, nesignováno. Pravděpodobně německý autor.
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 11 000 Kč |
Číslo položky:5684