Portrét muže ve slaměném klobouku Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 55 x 46, nesignováno. Pravděpodobně německý autor.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky:5684