Portrét muže Ateliér Macháček Prague

POPIS: Olej na plechu, rozměry: 34 x 26 cm, rám 58 x 51 cm, rám silně poškozen
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky:19162