Portrét šlechtice v modrém kabátě Nesignováno .

POPIS: Akvarel na slonové kosti, ovál, rozměry: 6 x 4,5 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky:10284
1 600 Kč 6. 4. 2020 18:17:16
1 500 Kč 19. 2. 2020 16:48:59