Portrét stařenky Nesignováno .

POPIS: Olej na lepence, rozměr 55,5 x 44,5 cm
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky:5740
1 100 Kč 13. 12. 2017 21:35:21
1 000 Kč 28. 10. 2017 11:02:02