Portrét ženy Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 63 x 46 cm, rentoilováno
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:15520
Žádné příhozy