Portrét ženy Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rentoilováno, rozměr 38 x 30 cm, řezaný rám, 19. století
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 15 000 Kč |
Číslo položky:13985