Portrét ženy Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rentoilováno, rozměr 38 x 30 cm, řezaný rám, 19. století
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Číslo položky:13985