Portrét ženy Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rentoilováno, rozměry : 48,5 x 38 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 300 Kč
Číslo položky:13758