Portréty Sobotka Ivan
POPIS: 2X kresba, rozměr kreseb 21x15 a 21x14,5 cm, nesignováno, nerámováno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 8 600 Kč |
Číslo položky:12538