Posezení Ignatěnko Sergej

POPIS: Olej na plátně, rozměr 60 x 70 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Sergej Ignatěnko se narodil roku 1975 v běloruském Gomelu. Jeho kariéra začala na umělecké škole A. Hlebava v Minsku, kde v roce 2002 úspěšně studium dokončil. Během svých... zobrazit více >
O AUTOROVI: Sergej Ignatěnko se narodil roku 1975 v běloruském Gomelu. Jeho kariéra začala na umělecké škole A. Hlebava v Minsku, kde v roce 2002 úspěšně studium dokončil. Během svých studentských let byl přijat do Cechu běloruských umělců. Jeho obrazy do svých sbírek zařadily zahraniční galerie jako Dom Galerie (Wiener Neustadt, Rakousko), Models in Art (Delft, Nizozemsko), Groen Art (Marienheem, Nizozemsko), v Kanadě pak Galerie d'Art du Château Frontenac.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky:17699
6 000 Kč 13. 4. 2023 12:26:39