Poslední večeře Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 67 x 50 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Číslo položky:8370
2 900 Kč 30. 6. 2019 11:45:00
2 800 Kč 24. 6. 2019 20:40:43