Poslední večeře Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, nerámováno, 54,5 x 68 cm
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:6839
1 500 Kč 8. 11. 2018 18:07:04