Postava v Praze Stritzková Floriánová Marie
POPIS: Akvarel, rozměr listu 31 x 30 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 14 400 Kč |
Číslo položky:10442