Postava Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměr 90 x 90 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 000 Kč |
Číslo položky:19506
Žádné příhozy | ||