Poustevník před hřbitovním kostelem Schmidt Eduard

POPIS: Olej na papíru fixováno na plechu. Malba k hodinovému obrazu. Rozměry: 54 x 44 cm
O AUTOROVI: Eduard Schmidt (German, 1806-1862) Německý malíř z 19.století Varianta obrazu: Eremit Vor Verschneiter Kirche 1
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky:12388
5 500 Kč 5. 4. 2021 19:46:45
5 000 Kč 3. 2. 2021 09:15:32