Poustevník Hartman Robert

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 34 x 28 cm, značeno Wiena 28.5.1880
O AUTOROVI: Jeho prapředek byl HARTMANN Jan Jakub. Více o autorovy nezjištěno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky:8835