Pouť ke kapli Mánes Václav
POPIS: Akvarel, rozměry ve výřezu pasparty: 12,5 x 18 cm, zaskleno. Signováno: Wencl Manes fecit
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 7 000 Kč |
Číslo položky:18923