Povoz v noční ulici Wagner P. Henry

POPIS: Olej na plátně, rozměr 67 x 97 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Malíř pražských zákoutí.
Vyvolávací cena: 3 200 Kč
Aktuální cena: 3 400 Kč
Číslo položky:18580