Povoz v noční ulici Wagner P. Henry
POPIS: Olej na plátně, rozměr 67 x 97 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 3 200 Kč |
Aktuální cena: | 3 400 Kč |
Číslo položky:18580