Požár Říma Anonym .

POPIS: Olej na plátně, rozměr: 40 x 52,5 cm, barokní malba. Nerámováno
O AUTOROVI: Neznámý autor.
O AUTOROVI: Neznámý autor.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Číslo položky:15022