Požár Říma Anonym .
POPIS: Olej na plátně, rozměr: 40 x 52,5 cm, barokní malba. Nerámováno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 30 000 Kč |
Číslo položky:15022