Prachovské skály Zeman Josef

POPIS: Olej na sololitu, rozměr 49,5 x 65 cm, nerámováno
O AUTOROVI: (1893-1951) Studoval zemědělství a zahradní architekturu, malířství soukromě u Engelmüllera a dále u profesora Brachta. Podnikl cesty po Evropě, pracoval jako malíř i architekt. zobrazit více >
O AUTOROVI: (1893-1951) Studoval zemědělství a zahradní architekturu, malířství soukromě u Engelmüllera a dále u profesora Brachta. Podnikl cesty po Evropě, pracoval jako malíř i architekt.
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky:5862
600 Kč 21. 2. 2018 07:29:07