Pradlena na lávce
Pradlena na lávce
Pradlena na lávce
Pradlena na lávce
Pradlena na lávce
Pradlena na lávce
Pradlena na lávce
Pradlena na lávce
+ 3

Pradlena na lávce Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 55 x 27 cm, razítka a štítky z výstav - Německo, nesignováno, rám poškozen. Kvalitní malba z přelomu 19/20 století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky:7071