Praha Šustek Karel

POPIS: Olej na plátně, rozměr 67 x 97 cm, plátno poškozeno
O AUTOROVI: Narodil se 18.3.1912 v Pitíně u Uherského Brodu. Soukromě studoval malířství u Gustava Risnera v Zábřehu, v letech 1939 – 41 navštěvoval královskou belgickou malířskou akademii... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 18.3.1912 v Pitíně u Uherského Brodu. Soukromě studoval malířství u Gustava Risnera v Zábřehu, v letech 1939 – 41 navštěvoval královskou belgickou malířskou akademii v Antverpách. Poprvé vystavoval v Lázních Luhačovice. Působil v Praze. (Tomanův slovník)
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky:14878
900 Kč 12. 5. 2022 23:11:32
800 Kč 23. 4. 2022 07:44:16