Praha Vaic Josef

POPIS: Olej na lepence, rozměr 34 x 51 cm
O AUTOROVI: Josef Vaic Narodil se 8.12. 1884 v Domoušicích a zemřel roku 1961 v Milavčicích. Studoval v cizině, zejména v Holandsku a Paříži. Původně byl akvarelistou, dále se zabýval... zobrazit více >
O AUTOROVI: Josef Vaic Narodil se 8.12. 1884 v Domoušicích a zemřel roku 1961 v Milavčicích. Studoval v cizině, zejména v Holandsku a Paříži. Původně byl akvarelistou, dále se zabýval olejomalbami a grafikou, zejména lepty v technice vernismou. (Tomanův slovník)
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky:16745