Praha - Karlův most Nesignováno .

POPIS: Olej na překližce, rozměry : 60 x 79 cm
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky:10988
3 000 Kč 14. 9. 2020 10:58:39