Praha - Karlův most Nesignováno .
POPIS: Olej na překližce, rozměry : 60 x 79 cm
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
Aktuální cena: | 3 000 Kč |
Číslo položky:10988
3 000 Kč | 14. 9. 2020 10:58:39 | |