Praha v mlžném oparu Nesignováno .

POPIS: Olej na lepence, rozměry: 18 x 25,5 cm
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky:9738
800 Kč 12. 2. 2020 21:23:52