Pramen Mařák Julius
POPIS: Olej na plátně, signováno monogramem J.M , rozměr 29,5 x 37,5 cm . Pramen vyvěrající mezi kameny je pěknou ukázkou Mařákovy malby. Levý horní roh rámu poškozen. Odhadní cena 120000 - 150000 Kč
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
Aktuální cena: | 88 000 Kč |
Číslo položky:6347