Pravoslavná ikona 2 Anonym .
POPIS: Dřevěná deska, olej, rozměry: 31 x 26 cm. Rusko 19.století. K obrazu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 4 300 Kč |
Číslo položky:13026