Pravoslavná ikona 2 Anonym .

POPIS: Dřevěná deska, olej, rozměry: 31 x 26 cm. Rusko 19.století. K obrazu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty
O AUTOROVI: Neznámý autor.
O AUTOROVI: Neznámý autor.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 300 Kč
Číslo položky:13026