Pražské střechy Mamedov Vugar

POPIS: Olej na plátně, rozměry malby : 20 x 30 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Umělec z Baku
O AUTOROVI: Umělec z Baku
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky:13681
2 500 Kč 17. 11. 2021 21:03:25