Před Bouří Navrátil Josef Matěj
POPIS: Olej,plátno, rozměry 79 x 63 cm. Přiložen znalecký posudek PhDr.Michaela Zachaře. Publikováno v periodickém dvouměsíčníku Galerie - Kladno ročník 24
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
Aktuální cena: | 200 000 Kč |
Číslo položky:10251
Žádné příhozy | ||