Před bouří u řeky Autor nezjištěn

POPIS: Olej na lepence, rozměr 29 x 36,5 cm, signováno nečitelně vlevo dole. Pravděpodobně se jedná o severského autora
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:5500