Před Chalupou Stankiewicz Zofia

POPIS: Olej na lepence, rozměr 21 x 30 cm, rám poškozen
O AUTOROVI: 1862-1955 Malířka a grafička. Svá malířská studia začala v Charkově, pokračovala na škole W. Gersona ve Varšavě a poté v Paříži na Academii Julian, po návratu do Varšavy... zobrazit více >
O AUTOROVI: 1862-1955 Malířka a grafička. Svá malířská studia začala v Charkově, pokračovala na škole W. Gersona ve Varšavě a poté v Paříži na Academii Julian, po návratu do Varšavy na tamní Škole výtvarných umění. Malovala zátiší a krajiny, používala grafické techniky lept a akvatintu. Její díla představují historickou architekturu Vilniusu, Varšavy, Krakova a Pomořanska.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky:19799