Před chalupou Struhár Alojz
POPIS: Akvarel, rozměr ve výřezu 23,5 x 35 cm, mírné poškození v malbě
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:15692
1 000 Kč | 20. 6. 2022 14:29:34 | |