Před katedrálou Ježek Alois

POPIS: Kolorovaná perokresba, rozměr malby 30 x 20 cm, signováno vpravo dole Jožek H. 25, zaskleno
O AUTOROVI: Narodil se 1. 8. 1887 v Praze a zemřel v roce 1943. Malíř a kreslíř. Byl žákem na UMPRUM v Praze v letech 1904 - 1910 u prof. Dítěte a Maška. Studijní cesty pořádal do Drážďan,... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 1. 8. 1887 v Praze a zemřel v roce 1943. Malíř a kreslíř. Byl žákem na UMPRUM v Praze v letech 1904 - 1910 u prof. Dítěte a Maška. Studijní cesty pořádal do Drážďan, Mnichova, Vídně, Jugoslávie. Tvořil hlavně akvarely a barevné perokresby s motivy ze Staré Prahy. Vystavoval v řadě českých měst.
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:5431