Před lovem Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 65 x 81 cm. Rám i malba poškozena, původně hodinový obraz.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky:18618