Příbramská madona 1 Neznačeno
POPIS: Dřevěná plastika, výška : 41 cm. 19.století. K předmětu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty.
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 200 Kč |
Číslo položky:12973