Příbramská madona 1 Neznačeno

POPIS: Polychromovaná dřevořezba, výška: 34 cm.Polichromie poškozená.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky:17937