Příbramská madona 2 Neznačeno
POPIS: Dřevěná plastika, výška : 41 cm, korunky poškozeny. 19.století. K předmětu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty.
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 500 Kč |
Číslo položky:12975
Žádné příhozy | ||