Příbramská madona 2 Neznačeno

POPIS: Dřevěná plastika, výška : 41 cm, korunky poškozeny. 19.století. K předmětu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:12975
Žádné příhozy