Příbramská madona 3 Neznačeno

POPIS: Polychromovaná dřevořezba, výška: 38 cm. Polychromie poškozená.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:17939
Žádné příhozy