Příbramská madona 6 Neznačeno

POPIS: Polychromovaná dřevořezba, výška: 35 cm. Polychromie poškozená.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky:17942