Příbramská madona 8 Neznačeno

POPIS: Polychromovanáá dřevořezba, výška: 34 cm. Polychromie poškozená.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky:17944
1 100 Kč 27. 7. 2023 18:40:53
1 000 Kč 27. 7. 2023 18:40:52