Přístaviště Bohumil "Bohouš" Beck

POPIS: Olej na plátně, rozměr 52 x 79 cm, signováno vpravo dole Bohouš Beck 1915
O AUTOROVI: Datum narození 1856 - Datum úmrtí 1915
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:5833
Žádné příhozy