Přistiženi v parku - Velký formát
+ 1

Přistiženi v parku - Velký formát Neogrady Antal

POPIS: Olej na plátně, rozměr 100 x 140 cm. Reprezentativní velkoformátový obraz.
O AUTOROVI: Narodil se 8.6.1861 v Galse a zemřel 19.12.1942 v Alagu. Studoval ve Škole dekorativního umění v Budapešti a na Akademii výtvarného umění v Mnichově. Od roku 1888 se zúčastňoval... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 8.6.1861 v Galse a zemřel 19.12.1942 v Alagu. Studoval ve Škole dekorativního umění v Budapešti a na Akademii výtvarného umění v Mnichově. Od roku 1888 se zúčastňoval významných výstav v Budapešti, kde se prezentoval hlavně akvarelami. V letech 1893–1931 působil jako profesor akvarelové malby na Vysoké škole výtvarného umění v Budapešti. (Wikipedia)
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Aktuální cena: 90 000 Kč
Číslo položky:10760