Pro nevěstu z Velkej Molitor Otto
POPIS: Olej na plátně, signováno vpravo dole Otto Molitor, rozměry malby 84 x 165 cm, celkové rozměry s rámem 94,5 x 175,5 cm. Obraz s názvem "Pro nevěstu z Velkej" představuje krásné a sběratelsky cenné dílo profesora Otty Molitora. V této práci exceluje jeho schopnost zachytit barvy a atmosféru venkovského života. Velkoformátová olejomalba, zobrazující průvod hudebníků a krojovaných v zasněžené zimní vesnici, okouzlí pozorovatele bohatou figurální kompozicí, hrou světel a stínů a přesně zachycenou dobovou atmosférou folklorních a historických tradic.
Vyvolávací cena: | 144 000 Kč |
Aktuální cena: | 144 000 Kč |
Číslo položky:19890
Žádné příhozy | ||