Procesí Kotvald Ferdinand
POPIS: Olej na desce, rozměry : 50 x 60 cm, datováno 1939, kvalitní řezaný rám, zaskleno. Obraz z roku 1939
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
Aktuální cena: | 31 000 Kč |
Číslo položky:10902